آنچه زنان و مردان از رابطه جنسی می خواهند

۱۴۰۰/۷/۱۱


شکافها و تفاوتهای بین زن و مرد در بسیاری از زمینه های زندگی وجود دارد: غذا ، سرگرمی ، تصور از پول ، بهداشت - و - همچنین - در شیوه های رابطه جنسی نیز وجود دارد .

تفاوتها در ساختار فیزیکی متفاوت مردان و زنان و تربیت اجتماعی نهفته است. بله ، اما کلیات این که بین مردان و زنان تفاوت هایی در رابطه با شیوه های رابطه جنسی وجود دارد ، ممکن است در مورد بسیاری از زنان و مردان بی انصافی باشد. این امر به این دلیل است که بسیاری از زنان به طور خاص خواهان رابطه جنسی بیشتری هستند و بیشتر "مردانه" رفتار می کنند ، و از سوی دیگر ، تعداد کمی از مردان هستند که رابطه جنسی آنها مانند زنان مستقیماً و قویاً با اشتیاق مرتبط است.

تفاوت عوامل "تحریک پذیری" مردان و زنان چیست؟ این که در رابطه جنسی چه کسانی بیشتر به محیط اهمیت می دهند ، چه تفاوتی در تخیلات وجود دارد و طرفین در اولین برخورد چه انتظاری دارند؟

تفاوت میل جنسی مردان و زنان
متخصصین جنسی توضیح می دهند که تفاوت اساسی بین مردان و زنان از نظر میل جنسی وجود دارد. میزان تستوسترون مردان بیشتر است ، بنابراین می خواهند همیشه رابطه جنسی داشته باشند.

در زنان تستوسترون نیز وجود دارد ، اما در زنان چرخه قاعدگی از چرخه هورمونی تغییر می کند ، به طوری که روزهایی وجود دارد که میل جنسی آنها را افزایش می دهد و روزهایی وجود دارد که میل جنسی کاهش می یابد.

زنانی هستند که از مشکلات هورمونی رنج می برند به طوری که میل جنسی آنها همیشه بالاست و برعکس آن وجود دارد - آنها اصلاً میل جنسی ندارند.

میل جنسی در زنان نیز به مردی که با او رابطه جنسی دارند و شیوه های برقراری رابطه جنسی مربوط می شود. اگر مردی می داند چگونه معاشقه کند ، عشق بورزد ، به چشم ها نگاه کند ، قدردانی کند ، می تواند زن را بیشتر برانگیزد.

مردانی هستند که میل جنسی آنها قوی است و آنها را وادار می کند مانند حیوانات عمل کنند ، به طور غریزی ، نه از روی عشق. این باعث بیگانگی زنان می شود. این به رابطه آسیب می رساند و زن و مرد را از هم جدا می کند.

متخصصان توضیح می دهند که احساسات یک مرد "در هنگام رابطه جنسی" ظاهر می شود ، در حالی که احساس یک زن "قبل از رابطه جنسی" وجود دارد: "برای اینکه احساسات یک مرد ظاهر شود ، او نیاز به رابطه جنسی دارد و پس از رابطه جنسی ، مرد از نظر احساسی بازتر می شود. . "

"زنان ابتدا شور و اشتیاق را می خواهند و سپس جذابیت جنسی ایجاد می شود. برای تحریک یک زن باید با محبت با او صحبت کنید. به عنوان مثال ، از او تعریف کنید. زنی که مورد معاشقه قرار می گیرد کاملا متفاوت از کسی است که با او به عنوان یک ابزار رفتار می شود."

متخصص جنسی می افزاید که میل جنسی قوی در مردان باعث می شود خیالات آنها فقط بر رابطه جنسی متمرکز شود.

"تخیلات مردان معمولاً بر رابطه جنسی متمرکز است ، و بر خود فرآیند جنسی تمرکز می کند. در مقابل ، تخیلات زنان بیشتر بر صمیمیت ، عاشقانه ، احساساتی تمرکز دارد و نه خود روند جنسی. مردان رابطه جنسی را تصور می کنند - زنان عاشقانه ها را تصور می کنند."

برانگیختگی جنسی در مردان و زنان
فرض بر این است که تفاوت اساسی بین زن و مرد در نحوه برانگیختن تحریک جنسی وجود دارد. "در مردان ، جذابیت جسمانی کار می کند - وقتی دختری زیبا را می بینید ، برانگیختگی و نعوظ رخ می دهد.

در زنان هنوز مشخص نیست که چگونه مکانیسم کار می کند و چگونه تحریک جنسی رخ می دهد. اگر دانشمندان این موضوع می دانستند ، ویاگرا برای زنان نیز در حال حاضر در دسترس بود.

برای زنان ، عوامل اضافی وارد معادله می شوند. به عنوان مثال ، اولین تجربه جنسی یک زن چه بود و چه "سلیقه ای" برای او باقی مانده است.

متخصصان نیز موافق هستند و می گویند که "در مردان ، رابطه جنسی یک غریزه است - مرد همیشه آمادگی انجام رابطه جنسی را دارد و به راحتی برانگیخته می شود. در زنان ، رابطه جنسی یک واکنش است - واکنشی به فرایند روانی و احساسی است که پس از دریافت آن دچار می شود برای شناختن یک مرد."

نقش جامعه در تثبیت تفاوت ها (چاق و پیر نباشید)
گاهی اوقات ، زنان به دلیل درک خود از نظر جنسی بیشتر از مردان بسته می شوند. "جامعه زنان لاغر ، زیبا و جوان را ترجیح می دهد.

فشارهای اجتماعی بر زنان برای لاغر شدن وجود دارد و حتی زنان لاغر ، گاهی اوقات حتی از بدن خود خجالت می کشند و فکر می کنند به اندازه کافی لاغر نیستند. مشخص است که بین اختلالات خوردن و مشکلات عملکرد جنسی رابطه تنگاتنگی وجود دارد .

این درس اجتماعی باعث می شود زنان از نظر جنسی بیشتر بسته شوند. اگر یک زن بدن خود را دوست نداشته باشد ، پذیرفتن جنسیت او دشوار خواهد بود.

در مقابل ، اکثر مردان معمولاً تحت تأثیر ظاهر خود در طول رابطه جنسی نیستند. شکم یا افزایش سن معمولاً میل شدید مردان به رابطه جنسی را کاهش نمی دهد.

تأثیر فضای عمومی بر رابطه جنسی
زنان برای ورود به فرآیند جنسی نیاز به فضای مناسب دارند. "نور کم ، به طوری که شما نقص ها را نبینید ... آنها می خواهند شوهر تمیز و خوشبو باشد ، در یک مکان پر از احساس ، هیچ فکر و چیز دیگری برای نگرانی نباشد.

زنان چند کاره هستند : می توانند در طول رابطه جنسی به هزار چیز فکر کنند ، اما از آن لذت می برند.

اما در مورد مردان ، همه چیز ساده تر کار می کند ، آنها نیازی به فضای خاصی ندارند. این برای آنها یک امتیاز محسوب می شود و آنها همچنین به اندازه زنان برای ایجاد نعوظ و برانگیختگی به فضای مناسب نیاز ندارند.

تفاوت بین زن و مرد چگونه بر روابط زناشویی تأثیر می گذارد؟
تفاوت بین مردان و زنان چگونه بر اولین برخورد تأثیر می گذارد؟
از نظر تئوری و در بیشتر موارد ، مرد می خواهد از اولین ملاقات و حتی قبل از ازدواج ، رابطه جنسی داشته باشد. زنان این امر را تا حدی انجام نمی دهند.

زنان معمولاً موافقت نمی کنند که مردی را بپذیرند اگر تصور کنند که مرد برای آنها مناسب نیست ، حتی اگر در چشم آنها زیبا به نظر برسد.

در نهایت ، این همه تفاوت چگونه بر روابط زناشویی تأثیر می گذارد؟
تفاوتهای بین زن و مرد از نظر جنسی و در هر چیز دیگری در زندگی ، می تواند بر سه شکل مختلف تأثیر بگذارد: یا تفاوت منجر به از هم پاشیدن رابطه می شود ، تفاوت منجر به درگیری در روابط می شود ، یا همسران یک گفتگوی بالغانه انجام می دهند که سرانجام به یک راه حل می انجامد.
..