10 حقیقت درباره رابطه جنسی

۱۴۰۰/۷/۱۳

آیا مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی نیاز دارند؟ آیا احساس ارگاسم یک زن باعث بهبود سلامت او می شود؟ اطلاعاتی در مورد رابطه جنسی که ممکن است در این مقاله برای شما جالب باشد

1- آیا همه نرها در اصل زن هستند؟

آیا این درست است که هر نر (در همه پستانداران) ، هنگامی که جنین تا هفته ششم بارداری است ، ماده است؟ درست است ، اما دقیق نیست.

تخمکی که توسط اسپرم بارور می شود و حاوی هورمون های مردانه نیست به طور خودکار به ماده تبدیل می شود. برای اینکه تخمک بارور شده برای مردان ایجاد شود ، اسپرم باید حاوی هورمون تستوسترون باشد که از زن به مرد تمایلات خود را تغییر می دهد. به عبارت دیگر ، وضعیت اولیه تخمک بارور شده ماده است.
تا کنون ، تستوسترون نتوانسته جنین را به طور کامل از زن به مرد تغییر دهد ، یعنی چیزی از زنانگی در آن باقی می ماند ، به عنوان مثال: در همه مردان یک اندام زن بلااستفاده وجود دارد - نوک سینه ها.

2- آیا زنان در دوران یائسگی میل جنسی خود را از دست می دهند؟
واقعیت نشان می دهد که زنان در دوران یائسگی ، هنگامی که قاعدگی آنها به تاخیر افتاده یا دچار اختلال می شود و هورمون های زنانه کمتری ترشح می کنند ، از کاهش میل و حتی کاهش میل جنسی و البته فرسایش رابطه شکایت دارند.

یکی از مهمترین اطلاعات در مورد رابطه جنسی در این زمینه این است که زنان یائسه که در گذشته فعالیت جنسی داشتند و از این فعالیت خوششان می آمد ، در فعالیت های ورزشی شرکت می کردند ، در حرفه خاصی کار می کردند و حتی 10 سال کوچکتر از سن تقویمی خود نشان میدهند ، برانگیختگی جنسی را از دست ندهند.

3- آیا زنان باردار علاقه خود را به رابطه جنسی از دست می دهند؟
پاسخ با توجه به سه ماهه بارداری تقسیم می شود:

در سه ماهه اول: بیشتر زنان به دلیل ترس از سقط خود به خود و تمایل به حفظ مطلوب یکپارچگی بارداری ، برانگیختگی جنسی خود را از دست می دهند.
در سه ماهه دوم بارداری: ممکن است به دلیل احتقان خون و افزایش تعداد رگ های خونی در ناحیه تحتانی لگن ، تمایل مجددی به رابطه جنسی نشان داده شود ، و علاوه بر این معتقدند ترس از سقط خود به خود کاهش می یابد
در سه ماهه سوم: از دست دادن علاقه به رابطه جنسی به دلیل رشد شکم و تصور بد از خود ، ناشی از تغییرات جسمی ، ممکن است علت باشد.
4- یک زن چند ارگاسم می تواند احساس کند؟
زنانی هستند که ارگاسم های متعددی را احساس می کنند و هر زنی نمی تواند یک سری ارگاسم را احساس کند ، در حالی که زنانی هستند که از یک ارگاسم قوی و طولانی راضی هستند ، در حالی که دیگران احساس می کنند که نیاز به تحریک و ارضای بیشتری دارند.

شایان ذکر است که این ارگاسم ها معمولاً کوتاه هستند و خیلی قوی نیستند.

در مورد مواردی از زنانی که در عرض یک ساعت پنج مرتبه ارگاسم احساس کردند ، شناخته شده است ، و در اینجا ما در مورد موارد نادر در زنان به دلیل مشکل عصبی ، صرف نظر از جنسیت یا میل ، صحبت نمی کنیم ، که هر چند دقیقه یکبار ارگاسم چندگانه (و آزار دهنده) احساس می کنند ، مانند عطسه ای که ظاهر می شود معمولاً در یک سری 10 عطسه ، یکی پس از دیگری ، هر چند ثانیه.

5- آیا مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی نیاز دارند؟
مردان 18 تا 28 ساله بیشتر از سایر زنان در این سنین میل به ارضاء جنسی دارند. این هوس نتیجه مستقیم ترشح زیاد تستوسترون است.

در سالهای بعد ، زنان تمایل بیشتری به ارضای جنسی نسبت به سالهای گذشته نشان می دهند. بنابراین ممکن است (فقط در زمینه جنسی) یک رابطه جنسی موفق بین مردان در 18 سالگی و زنان در سن 33 سالگی. و بین مردان در 35 سالگی و زنان در 20 سالگی.

در میان مهمترین اطلاعات در مورد جنسیت به طور کلی و نادرست ، می توان گفت که با گذشت سالها ، تفاوت بین جنسیتها محو می شود و میل جنسی برای هر دو جنس تقریباً برابر می شود.

ذکر این نکته ضروری است که زنانی که در جوانی فعال جنسی بوده اند و این احساس را به خاطر دارند ، میل جنسی آنها حتی در سنین بالا نیز باقی می ماند.

6- آیا مردان تحریک شده جنسی در بیضه ها احساس درد می کنند؟
اگر مردان جوانی هستند ، ممکن است نوعی ناراحتی را در قسمت پایین لگن احساس کنند ، اما در بیضه ها احساس نمی شود ، زیرا بیضه ها بسیار حساس هستند.

احساس ناخوشی با مقدار خون تجمع یافته و تخلیه نشده در داخل و اطراف آلت تناسلی (به دلیل تحریک) توضیح داده می شود.

واقعیت این است که در هر دو جنس احساسات مشابهی ایجاد می شود (اگرچه در زنان بیضه ای وجود ندارد) ، و همه به دلیل تجمع خون در قسمت پایین لگن ، که تخلیه نمی شود ، بنابراین این احساس برای آنها ایجاد می شود.

سرخوردگی از عدم رضایت جنسی پس از برانگیختگی حتی برای مردان دشوارتر است. مردان (عمدتا مردان جوان) از این استدلال استفاده می کنند تا بتوانند از زنان رضایت جنسی بگیرند ، زنان بهتر از مردان با نارضایتی جنسی رفتار می کنند.

هر دو جنس که می دانند چگونه از خود لذت ببرند ، از عدم رضایت جنسی کمتر ناامید می شوند.

7- آیا خودارضایی می تواند باروری مردان را بهبود بخشد؟
یکی از بحث برانگیزترین اطلاعات در مورد رابطه جنسی این است که اسپرم هایی که مرحله تکمیل خود را پشت سر گذاشته اند شنا می کنند و در کیسه های مایع منی و مجاری مایع منی تا زمان انزال جمع می شوند ، اسپرم های جدید و جوان که بهتر شنا می کنند ، همیشه بارورتر از اسپرم های قدیمی هستند. که در حدود 10 روز قبل از مقاربت انزال نداشته و در مجاری منی و مجرای دفران (کیسه اسپرم) "پیر" شده است.

اسپرم "جوان" در عرض 1-2 روز شانس باروری را افزایش می دهد.

8- آیا احساس ارگاسم زن باعث بهبود سلامت او می شود؟
در میان مهمترین اطلاعات در مورد رابطه جنسی ، آمارها نشان می دهد که ارگاسم زن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، بنابراین در برابر بیماریهای "جدی" محافظت می کند. علاوه بر این ، توسط انقباضات ارگاسمی در ناحیه واژن ، سلول های "پیر" و فشرده از دهانه رحم ترشح می شود. ، که تأثیر منفی بر بدن دارد.

علاوه بر این ، پوست صورت را حفظ می کند ، میل جنسی را افزایش می دهد و البته منجر به آرامش و بهبود روابط زناشویی می شود.

9- چگونه آلت تناسلی بلند وارد واژن کوتاه می شود؟
چگونه ممکن است آلت تناسلی ، که طول متوسط ​​آن 15 سانتیمتر در حالت نعوظ کامل است ، بدون ایجاد درد وارد واژن شود که عمق آن تنها حدود 8 سانتی متر است؟

وقتی زن برانگیخته می شود ، نعوظ داخلی نیز دارد ، به این معنی که واژن به اندازه سه برابر قطر خود و حتی حدود دو برابر طول آن بزرگ می شود ، بنابراین تقریبا هیچ مشکلی وجود ندارد. به خصوص که غشای خلفی واژن ، که آلت تناسلی کمی به آن می رسد و کشیده می شود ، بسیار کشسان است.

برای آلت تناسلی بسیار بزرگ 20 سانتی متر یا بیشتر - نمی تواند تا انتها وارد شود.

10- آیا حسادت میل جنسی را افزایش می دهد؟
چگونه می توان با حسادت ، میل جنسی نسبت به شریک را بیشتر کرد؟

به نظر می رسد مرکز جنسی در مغز (هیپوتالاموس) ، که مسئول میل جنسی (ترشح هورمون های جنسی) است ، حتی روی حسادت نیز تأثیر می گذارد ، زیرا بین آنها رابطه متقابل وجود دارد ، بنابراین وقتی حسادت در همان درصد افزایش می یابد ، میل جنسی نیز افزایش می یابد و عکس آن نیز صادق است ، افزایش میل جنسی منجر به افزایش حسادت می شود.
..