اجازه ندهید چیزی بر زندگی جنسی تان تاثیر بگذارد

۱۴۰۰/۷/۱۳

عوامل زیادی بر زندگی جنسی ما تأثیر منفی می گذارد ، مانند عادات قدیمی ، روال عادی ، کودکان ، کار ، استرس و سایر عوامل.

مشکل این است که آسیب زندگی جنسی ممکن است در زندگی زناشویی منعکس شده و منجر به طلاق شود. در حالی که رابطه جنسی فعال و خوب می تواند باعث رونق ازدواج باشد. البته ، اگر ازدواج شکست خورده باشید ، نیازی به صحبت در مورد روابط جنسی نیست. چگونه می توان یک زندگی جنسی خوب و فعال را حفظ کرد و در نتیجه زندگی زناشویی را توسعه داد؟ در اینجا چند نکته وجود دارد:

ارتباط در رختخواب
گاهی اوقات یک زن تصور می کند که مرد می داند چه چیزی را دوست دارد ، و از طرف دیگر ، مرد ادعا می کند که زن او را کاملاً درک می کند ، که منجر به نقص در گفتگو و ارتباط بین آنها در مورد تمایل آنها و آنچه آنها در واقع انتظار می رود است در رختخواب در بسیاری از موارد ، ممکن است عکس آن نیز اتفاق بیفتد ، کاری که زن یا شوهر قبلاً انجام می دادند ، اکنون برای آنها خسته کننده است ، اما آنها جرات نمی کنند آن را بگویند. تنها چیزی که آنها می خواهند این است که در طول رابطه جنسی احساس رضایت کنند .
یک راه حل ساده ، بحث و تبادل نظر! همسران باید به یکدیگر بگویند که چه چیزی آنها را ناراحت می کند. آنها چه چیزی را دوست دارند ، می خواهند رابطه آنها چگونه باشد و چه چیزی آنها را راضی می کند. وقتی صحبت می کنید همه چیز واضح تر می شود.

ثبات در رختخواب
گاهی اوقات ، عادت های قدیمی تنها به دلیل ترس از امتحان کردن چیزهای جدید حفظ می شوند. ما اینگونه هستیم ، دوست داریم عادت های قدیمی را که با آن احساس راحتی می کنیم حفظ کنیم. مشکل این است که به این ترتیب ، ما فرصت یادگیری چیزهای جدیدی را که ممکن است احساس بهتری در ما ایجاد کنند ، از دست می دهیم. هنگامی که فرصتی برای یادگیری ایده های جدید و هیجان انگیز وجود دارد ، می توانیم عادات و رفتارهای قدیمی خود را کنار بگذاریم ، که می توانیم هر زمان که بخواهیم به آنها بازگردیم. تنوع در رختخواب ، روابط زناشویی را نیز تجدید می کند.

عدم عشق به خود
گاهی همسرها خود و چیزهایی را که دوست دارند فراموش می کنند. بدین ترتیب فرایند غفلت از خود آغاز می شود. وقتی بچه ها ، وام ها ، کارها وجود دارد ، مرد به ظاهر خود اهمیت نمی دهد و زن انگیزه خود را برای زیبا جلوه دادن مانند گذشته از دست می دهد. زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که مهمتر است. مشکل این است که فردی که در زندگی خود خوشبخت نیست به سختی می تواند از بدن خود راضی باشد ، خود را دوست داشته باشد و از رابطه جنسی لذت ببرد.

راه حل آسان است ، شما باید از یکدیگر حمایت کنید ، از یکدیگر تعریف و تمجید کنید ، خود را تشویق کنید ، و وقت خود را به تنهایی اختصاص دهید ، و خود را برای مراقبت از خود اختصاص دهید. در این زمان اجازه ندهید استرس به سراغ شما بیاید .

از دست دادن صمیمیت
گاهی اوقات ، مهم نیست که چه بوده است ، مهم این است که بوده است. اغلب این اتفاق بعد از سالها ازدواج رخ می دهد. در واقع ، شکل رابطه در گذشته تأثیر زیادی دارد. برای لذت بردن ، رابطه باید پر از هیجان ، رابطه جنسی و صمیمیت باشد. تسلیم نشوید ، حتی اگر به زمان و تلاش نیاز داشته باشد. در غیر این صورت ، علاوه بر این که لذت را احساس نخواهید کرد ، در لحظه خاصی احساس خواهید کرد که برای شما به یک وظیفه تبدیل شده است و به زودی آن را متوقف خواهید کرد.
..