مهمترین سوالات مربوط به رابطه جنسی

۱۴۰۰/۷/۱۳

بسیاری از ما سوالاتی در مورد رابطه جنسی در ذهن خود داریم ، اما شرم داریم که آنها را در مقابل دیگران به اشتراک بگذاریم.

همه ما سوالاتی داریم که به دلیل حفظ حریم خصوصی و حساسیت مربوط به آن و همچنین احساس خجالت ممکن است از پرسیدن آن در رابطه شرمنده باشیم.

1- آیا کاندوم بر ارگاسم زنان تأثیر می گذارد؟

مردان چه از کاندوم استفاده کنند و چه نه ، به ارگاسم می رسند . برخی از متخصصان بهداشت جنسی معتقدند که استفاده از کاندوم روند جنسی را طولانی می کند و رسیدن به ارگاسم مرد را به تأخیر می اندازد.
کاندوم احساس نفوذ را کاهش می دهد و در نتیجه انزال را به تاخیر می اندازد و بنابراین به زن اجازه می دهد تا به ارگاسم خود برسد ، که معمولاً بسیار دیرتر از مرد است.

2- علل احتمالی اختلال نعوظ چیست؟
دلایل متعددی در پس اختلال نعوظ در مردان وجود دارد ، مانند اضطراب ، استرس یا احساس خستگی.

علاوه بر این ، ممکن است با مشکلات سلامتی مانند دیابت ، بیماری های شریانی ، کمبود تستوسترون یا افزایش اضطراب در مورد کاهش عملکرد جنسی همراه باشد.

3- آیا تمرینات جسمانی برای افزایش سلامت جنسی وجود دارد؟
تمرینات کگل تمرینات ویژه ای برای تقویت عضلات واژن و کف لگن برای زنان است.

در جایی که بسیاری از تحقیقات علمی بیان کرده اند که این تمرینات منجر به افزایش سلامت جنسی با بدست آوردن ارگاسم های قوی تر می شود و در نتیجه به رسیدن به ارگاسم در دوران رابطه جنسی کمک می کند.

4- آیا رابطه جنسی بر جنین تأثیر می گذارد؟
خیر ، جنین توسط مایع آمنیوتیک اطراف آن ، کیسه ای که حاوی این مایع است و ماهیچه های قوی رحم ، که همگی به عنوان خطوط دفاعی هستند و کودک را کاملاً ایمن نگه می دارد ، کاملاً محافظت می شود.

5- آیا رابطه جنسی در اولین بار آسیب می زند؟
لزوماً ، اگر خانم ها آرام باشند ، مقاربت به او آسیبی نمی رساند ، اما واژن در صورت ترس و تنش خشک یا سفت باقی می ماند و سپس رابطه جنسی دردناک است.

6- آیا میزان رابطه جنسی پایین طبیعی است؟
شکل رابطه جنسی بین همسران در هر دوره تغییر می کند.

در دوران ازدواج اول ، اشتیاق فوق العاده است و آنها چندین بار رابطه را تمرین می کنند ، اما با گذشت زمان میزان رابطه کاهش می یابد ، و این بدان معنا نیست که عدم تعادل در رابطه وجود دارد.

7- آیا در حین مقاربت جنسی آلت تناسلی می تواند شکسته شود؟
آلت تناسلی مرد در داخل استخوانی ندارد پس اینگونه نمی تواند شکسته شود.

اما اگر در حالت نعوظ با ضربه شدیدی برخورد شود ، ممکن است منجر به پارگی بافت های اطراف شود.

8- علل خشکی واژن در زنان در حین مقاربت چیست؟
هورمون استروژن به مرطوب نگه داشتن دیواره های واژن کمک می کند ، بنابراین کمبود این هورمون به دلیل نزدیک شدن به یائسگی یا شروع رابطه جنسی بدون آمادگی، به خشکی واژن منجر می شود.

9- آیا کوتاهی آلت تناسلی بر لذت یک زن تأثیر می گذارد؟
کوتاهی آلت تناسلی بر لذت زنان تأثیر نمی گذارد ، مگر اینکه طول آلت تناسلی کمتر از ده سانتی متر باشد ، اما اگر هنگام نعوظ بیش از ده سانتی متر باشد ، بسیار طبیعی است.
..