ارگاسم در مردان

۱۴۰۰/۷/۱۲

ارگاسم مرد احساس لذت و لرزه ای است که با رسیدن به اوج رابطه جنسی در سراسر بدن پخش می شود.

مهمترین اطلاعات در مورد ارگاسم در مردان به شرح زیر است:

ارگاسم مردانه
این احساس لذت و لرزش است که با رسیدن به اوج رابطه جنسی در سراسر بدن پخش می شود و با موارد زیر نشان داده می شود:

ارگاسم در مردان با لحظه انزال اسپرم در مردان همراه است ، اما در واقع ما در مورد دو مکانیسم بسیار متفاوت صحبت می کنیم ، اگرچه آنها به یکدیگر متصل هستند ، بنابراین به طور همزمان اتفاق می افتند ، اما این واقعیت وجود دارد که مردی بدون انزال منی دچار ارگاسم می شود یا برعکس، هر گونه انزال منی بدون احساس ارگاسم.
یک مرد با رسیدن به مرحله ارگاسم احساس هیجان و لذت می کند و به دنبال آن احساس آرامش و خستگی در یک مرد ایجاد می شود.
هنگام ارگاسم در مردان چه اتفاقی می افتد؟
در حین مقاربت ، ضربان قلب شتاب می گیرد و اندورفین ها به مقدار زیاد در جریان خون ترشح می شوند تا لحظه ارگاسم در مردان احساس شود و همچنین:
در طول ارگاسم ، مرد احساس انقباض در نواحی مختلف بدن از جمله ناحیه لگن و اندام جنسی می کند.
ضربان قلب تندتر می شود و او احساسات مختلفی را احساس می کند که از فردی به فرد دیگر متفاوت است.
مرد دیگر نمی تواند خود را کنترل کند و احساس ارگاسم را متوقف کند یا روند انزال را متوقف کند ، زیرا این مرحله از رسیدن به ارگاسم در مردان به عنوان نقطه بی بازگشت شناخته می شود.
هنگامی که از یک نقطه مشخص فیزیولوژیکی عبور می کنید ، هنگامی که به این انقباض نقطه ای در غده پروستات دسترسی پیدا می کنید و مایع منی به بیرون پرتاب می شود ، روند انزال را تجربه می کنید.
نقطه برانگیختگی جنسی مردان
زنان همچنین دارای نقطه ای هستند که به عنوان نقطه G شناخته می شود ، در مردان نیز مشابه آن وجود دارد ، نقطه G می تواند زنان را از نظر جنسی برانگیزد ، در مردان نیز این کار را می کند.

هنگامی که این نقطه برانگیخته می شود ، ارگاسم مردان افزایش می یابد. به طور کلی ، اکثریت مردان موافق افزایش ارگاسم جنسی خود با تحریک نقطه G خود در حین مقاربت جنسی نیستند ، این به این دلیل است که این نقطه در داخل مقعد قرار دارد.

اما آنچه مسلم است این است که آنها می خواهند سرگرم شوند و احساس سرزندگی کنند ، درست همانطور که زنان آن را می خواهند و شاید بیشتر.

تفاوت بین ارگاسم در مردان و زنان چیست؟
تفاوت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

ارگاسم در زنان با انقباض و شل شدن ماهیچه های لگن همراه است و هر انقباض به مدت 0.2-0.4 ثانیه طول می کشد به طوری که بین 4-6 انقباض رخ می دهد تا انقباضات عضلات واژن تسهیل شود.
ارگاسم در مردان با اختلاف زمانی از چند دقیقه تا چند ساعت به دست می آید ، در حالی که زنان می توانند چندین بار متوالی و بدون تفاوت زمانی به ارگاسم برسند و این به ارگاسم چندگانه معروف است.
..